Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 682
MALOMKERT CSENDES UTCÁJÁBAN 1. EMELETI 54 NM-ES LAKÁS + GARÁZS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є
1 016 667 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA MALOMKERTBEN FELÚJÍTOTT ELSŐ EMELETI LAKÁS GARÁZZSAL EGYÜTT ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є
1 016 667 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA HUSZÁR SORON 68 NM-ES LAKÁS FÖLDSZINTEN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 000 000 Ft
Korábbi ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 95 775 Є31 990 000 Ft
500 000 Ft/m2
MALOMKERTBEN 1.EMELETEN 54NM-ES LAKÁS GARÁZZSAL EGYÜTT ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є
1 016 667 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó különleges, nagy teraszos lakás Nyíregyháza belvárosában, garázslehetőséggel
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 267 324 Є
1 143 373 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA RÁKÓCZI UTCÁN 63 NM-ES FÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 129 549 Є
730 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 1.EMELETEN VILÁGOS SZÉP NAGY LAKÁS GARÁZZSAL KERT KAPCSOLATTAL
Nyíregyháza
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 704 Є
773 913 Ft/m2
Eladó tágas, panorámás lakás Nyíregyháza szívében!Nyíregyháza belvárosában, kiváló elhelyezkedésű, 93 m2 alapterületű, 2....
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 202 535 Є
773 118 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 118 310 Є
840 000 Ft/m2
Nyíregyháza, Hímesben 3 szoba + nappalis szép állapotú egyedi gázfűtéses lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 202 535 Є69 900 000 Ft
741 237 Ft/m2
BELVÁROSBAN 89 NM-ES, 3 SZOBA+NAPPALIS, ELSŐ EMELETI LAKÁS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 817 Є
808 989 Ft/m2
Fiatalos, modern új építésű lakás!
Nyíregyháza, Kossuth
Kínálati ár: 62 920 000 Ft
Kalkulált ár: 177 239 Є
998 730 Ft/m2
Belvárosi, új építésű prémium társasházi lakás!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 56 023 000 Ft
Kalkulált ár: 157 811 Є
1 057 038 Ft/m2
Kiváló állapotú, nappali + 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 202 535 Є69 900 000 Ft
741 237 Ft/m2
Belvárosban nappali +3 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 817 Є
808 989 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÉBAN 89 NM-ES N + 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 817 Є
808 989 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 104 NM-ES 3 SZOBA + NAPPALIS LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 268 Є
721 154 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SZÍVÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ GARZONLAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 630 000 Ft
Kalkulált ár: 122 901 Є
1 179 189 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában nagy lakás FÖLDSZINTEN, GARÁZZSAL eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 268 Є
721 154 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ABSZOLÚT BELVÁROSÁBAN 104 NM-ES LAKÁS GARÁZZSAL EGYÜTT ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 268 Є
721 154 Ft/m2