Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 682
Nyíregyháza - Belváros, 120 nm-es belsőszintes lakás, ELSŐ EMELETEN, garázzsal eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 817 Є
540 833 Ft/m2
Színház közelében 1.emeleti nappali+2 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є47 000 000 Ft
959 615 Ft/m2
Nyíregyházán, Belvárosban Színház Közelében, ELSŐ EMELETI, 2 Szobás Lakás, Garázs Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є47 000 000 Ft
959 615 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Különleges Otthon Az Igazi Élményekhez!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 225 324 Є
526 250 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 4 SZOBÁS, DUPLA KOMFORTOS LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 204 225 Є
426 471 Ft/m2
Vasútállomáshoz közel 3+1 szobás, erkélyes, negyedik emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 122 535 Є
550 633 Ft/m2
VÁROSI USZODA KÖZELÉBEN BELSŐ SZINTES LAKÁS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 800 000 Ft
Kalkulált ár: 123 380 Є
826 415 Ft/m2
ÁRPÁD UTCÁN 79 NM-ES 2+2 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 122 535 Є
550 633 Ft/m2
BELVÁROS KÖZELÉBEN 1.EMELETEN 78 NM-ES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 156 338 Є
711 538 Ft/m2
NAGY LAKÁS AZ ÁLLOMÁS KÖZELÉBEN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 122 535 Є
550 633 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN BEFEKTETŐK ÖSSZEKÖLTÖZŐK NAGY CSALÁDOSOK FIGYELEM
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 500 000 Ft
Kalkulált ár: 218 310 Є
645 833 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza 47.000.000 Ft
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 394 Є
886 792 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza 53.700.000 Ft
Nyíregyháza
Kínálati ár: 53 700 000 Ft
Kalkulált ár: 151 268 Є
646 988 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 803 Є
151 899 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 13 500 000 Ft
Kalkulált ár: 38 028 Є
313 953 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 52 113 Є
298 387 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 84 225 Є
427 143 Ft/m2