Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 682
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
ELADÓ: Panorámás duplakomfortos lakás a Bujtosi tó ölelésében - Nyíregyháza
Nyíregyháza, Bujtos
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 999 000 Ft
Kalkulált ár: 182 817 Є66 999 000 Ft
1 063 934 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, Belső Szintes Nappali+3+1 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 197 155 Є
813 837 Ft/m2
Nyíregyházán, Univerzum Üzletház Közelében, Nappali+3 Szobás, ELSŐ EMELETI Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 817 Є
808 989 Ft/m2
ELSŐ .EMELETEN 54NM-ES LAKÁS GARÁZZSAL EGYÜTT ELADÓ MALOMKERTBEN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є
1 016 667 Ft/m2
Nyíregyháza - Belváros, nappali + 4 szobás belsőszintes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 197 155 Є
813 837 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A CSIPKE UTCÁN 1. EMELETI, ERKÉLYES, MODERN BELSŐSZINTES LAKÁS, 2 ÁLLÁSOS GARÁZZSAL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 972 Є
1 081 395 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 1.EMELETEN VILÁGOS SZÉP NAGY LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 972 Є
1 081 395 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, CSENDES BELVÁROSI UTCÁJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ 29, 43 NM -ES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 901 Є
1 222 222 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS CSENDES ÖVEZETÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK ELADÓAK
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 901 Є
1 222 222 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZI LAKÁSOK ELADÓK
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 700 000 Ft
Kalkulált ár: 114 648 Є
1 356 667 Ft/m2
A Bújtosi tóhoz közel, 2026 decemberi átadással kerül kialíkításra egy 24 lakásos társasház, melyben lakások már...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 104 197 Є
1 155 938 Ft/m2
A Víztorony közelében kínálok eladásra egy 56 nm-es tégla lakást. A 4.emeleten található, jó elosztású lakásban 2 + 1 fél...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 108 451 Є
687 500 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A BÚZA TÉR KÖZELÉBEN 2 SZOBÁS, NAGY ERKÉLYES, FÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 129 549 Є
730 000 Ft/m2
Nyíregyháza, Belváros szívében 115m2-es, 3+1 szoba+ nappalis, jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 817 Є
564 348 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SZÍVÉBEN, TÁGAS , BELVÁROSI LAKÁS -115 NM, 3,5 SZOBA, ERKÉLLYEL, GARÁZZSAL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 817 Є
564 348 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A BELVÁROS KÖZELÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZBAN 2 SZOBA+NAPPALIS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 219 437 Є69 900 000 Ft
1 236 508 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 850 000 Ft
Kalkulált ár: 219 437 Є66 850 000 Ft
1 298 333 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, A BELVÁROS KÖZELÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZBAN 1 SZOBÁS-AMERIKAI KONYHÁS, GARDRÓBSZOBÁS LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Kalkulált ár: 219 437 Є
1 298 333 Ft/m2
Földszinti 2 szobás, erkélyes, 63 nm-es, azonnal birtokba vehető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 129 549 Є
730 000 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasútállomáshoz közel 2 szoba+ étkezős lakás kedvező áron eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 000 000 Ft
Korábbi ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 95 775 Є31 990 000 Ft
478 873 Ft/m2