Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 682
BELVÁROS KÖZELÉBEN 1. EMELETI, 68 NM-ES TÁRSASHÁZI LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 465 Є59 900 000 Ft
822 059 Ft/m2
Nyíregyháza abszolút belvárosában, polgári típusú tágas lakás ELSŐ EMELETEN ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 352 Є
922 785 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 380 Є
773 333 Ft/m2
BELVÁROS SZÍVÉBEN TÁGAS POLGÁRI LAKÁS ELADÓ-KIVÉTELES LEHETŐSÉG
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 352 Є
922 785 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, Nappali+4 szobás, Belső Szintes Lakás, 2 Állásos Garázzsal Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 972 Є
1 081 395 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є
549 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 32 490 000 Ft
Kalkulált ár: 91 521 Є
590 727 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 183 Є
796 203 Ft/m2
1. emeleti, Nappali +2 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 500 000 Ft
Korábbi ár: 48 800 000 Ft
Kalkulált ár: 128 169 Є48 800 000 Ft
784 483 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 118 310 Є
823 529 Ft/m2
Nappali + 4 szobás, erkélyes, 1. emeleti, szép állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 972 Є
808 696 Ft/m2
Nappali+ 3+1 szobás, 2. emeleti, belső szintes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 197 155 Є
686 176 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, Belső Szintes Nappali+3 Szobás, Erkélyes Lakás, Garázs Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 268 Є
721 154 Ft/m2
Nyíregyháza, Árpád utcán 79 m²-es, 4. emeleti erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 122 535 Є
550 633 Ft/m2
BELSŐSZINTES 2 SZOBA NAPPALIS LAKÁS A PIAC CSARNOK KÖZELÉBEN.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 500 000 Ft
Korábbi ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 986 Є52 000 000 Ft
738 095 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLD KEDVELT RÉSZÉN 2.EMELETEN 83 NM-ES 3 SZOBA NAPPALIS ERKÉLYES LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 901 Є
842 169 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA SÓLYOM UTCÁN 1.EMELETEN 2 SZOBA NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 500 000 Ft
Korábbi ár: 48 800 000 Ft
Kalkulált ár: 128 169 Є48 800 000 Ft
784 483 Ft/m2
A BELVÁROS KÖZELÉBEN 63 NM-ES, 2 SZOBA+NAPPALIS, DUPLAKOMFORTOS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 500 000 Ft
Korábbi ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 986 Є50 000 000 Ft
738 095 Ft/m2
Nappali + 3 szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 901 Є
842 169 Ft/m2
Nyíregyháza, Árpád utcán 4 szobás, tágas lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 122 535 Є
550 633 Ft/m2