Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 682
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA EGYETEM KÖZELÉBEN 1 EMELETI LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 133 803 Є
766 129 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvároshoz közel 2 szoba+ nappalis, jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
Azonnal költözhető, Nappali + 2 szobás, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
BELVÁROSBAN 2.EMELETEN 2 SZOBA NAPPALIS LAKÁS AZONNALI KÖLTÖZÉSSEL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
BELVÁROS KÖZELI 56 NM-ES 2 SZOBA + NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є47 900 000 Ft
744 444 Ft/m2
BUJTOS UTCA KÖZELÉBEN N+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
BELVÁROS KÖZELI 56 NM-ES 2 SZOBA + NAPPALIS IGÉNYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
CONTINENTÁL ARÉNA KÖZELÉBEN N+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 89NM 3 SZOBA NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 817 Є
808 989 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, BELVÁROS KÖZELI, TETŐTÉRI STÍLUSLAKÁS ELADÓ – HA A KÉNYELEM ÉS A HANGULAT IS SZÁMÍT
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
Nyíregyháza, Ószőlő utcán, 4 szobás lakás ELSŐ EMELETEN, GARÁZSVÁSÁRLÁSI LEHETŐSÉGGEL ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 133 803 Є
766 129 Ft/m2
Nyíregyháza, Jósaváros jó részén 62m2-es, 1+3 szobás, jó állapotú első emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 133 803 Є
766 129 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA EGYETEM KÖZELÉBEN 1+3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 133 803 Є
766 129 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza, Ferenc körút 28
Nyíregyháza, Ferenc körút 28
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 296 Є
850 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
639 744 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza Belvárosában, 86 m²-es, belső szintes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 197 155 Є
813 837 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA JÓSAVÁROS CSALÁDI HÁZAS ÖVEZETÉBEN LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 014 Є
896 610 Ft/m2
Eladó 67 nm-es, első emeleti lakás garázzsal – Nyíregyháza belvárosában, a Kossuth tér közelében!Nyíregyháza szívében, a...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
894 030 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvároshoz közel 2 szoba+ nappalis, egyedi gázfűtéses lakás, 12m2-es garázzsal együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 465 Є59 900 000 Ft
822 059 Ft/m2