Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 682
Felújított, kertkapcsolatos lakás teremgarázzsal Nyíregyháza belvárosában!Nyíregyháza belvárosában, a Vasvári Pál utca...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 205 634 Є
858 824 Ft/m2
Újépítésű, teraszos lakás eladó a Kossuth utcában!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 023 000 Ft
Kalkulált ár: 157 811 Є
1 143 327 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasútállomáshoz közel Árpád utcában, 2 szobás jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 750 000 Ft
Kalkulált ár: 114 789 Є
799 020 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 817 Є
463 571 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÁLLOMÁS KÖZELÉBEN JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 750 000 Ft
Kalkulált ár: 114 789 Є
799 020 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Benczúr tér
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 817 Є
463 571 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 817 Є
808 989 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföldön, 2 szobás lakás négyszintes társasházban szép állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 123 662 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, FELÚJÍTOTT LAKÁS, 53 NM-ES 2 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 123 662 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
Eladó felújított lakás Örökösföld csendes részén!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 123 662 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
FELÚJÍTOTT 2.EMELETI LAKÁS ÖRÖKÖSFÖLDÖN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 123 662 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
Ha most szerződik, az ár jövőre is fix.
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 53 550 000 Ft
Kalkulált ár: 150 845 Є
1 050 000 Ft/m2
Ha most szerződik, az ár jövőre is fix.
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 61 635 000 Ft
Kalkulált ár: 173 620 Є
1 044 661 Ft/m2
Ha most szerződik, az ár jövőre is fix.
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 42 920 000 Ft
Kalkulált ár: 120 901 Є
953 778 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza, Belváros
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 54 285 000 Ft
Kalkulált ár: 152 915 Є
1 043 942 Ft/m2
Befektetésre is!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 54 790 000 Ft
Kalkulált ár: 154 338 Є
1 074 314 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Befektetésre is!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 54 790 000 Ft
Kalkulált ár: 154 338 Є
1 074 314 Ft/m2
Befektetésre is!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 56 690 000 Ft
Kalkulált ár: 159 690 Є
1 069 623 Ft/m2
Befektetésre is!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 52 290 000 Ft
Kalkulált ár: 147 296 Є
1 089 375 Ft/m2
Nyíregyháza - Deák Ferenc utcán eladó hőszigetelt társasházi lakás!
Nyíregyháza, Deák Ferenc
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 106 761 Є
689 091 Ft/m2