Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 663
NYÍREGYHÁZA KOSSUTH UTCÁN 39NM-ES MAGASFÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLDÖN MÁSODIK EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA HÍMES ÉS ERDŐ VONZÁSÁBAN LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
912 069 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, HÍMES 58 NM-ES 1 EMELETI, ERDŐ KÖZELI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
912 069 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS KÖZELÉBEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÖRÖKÖSFÖLDÖN LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA EPERJES UTCÁN 2.EMELETEN 3+1 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 200 831 Є
1 035 714 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA JÓSAVÁROSBAN JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS KÖZELÉBEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
868 519 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ZRÍNYI GIMNÁZIUM VONZÁSÁBAN 2 SZOBÁS LAKÁS GARÁZZSAL KERTRÉSSZEL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є37 500 000 Ft
641 071 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLDÖN A CSALÁD UTCÁN 2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
707 547 Ft/m2
KRÚDY GIMNÁZIUM KÖZELÉBEN 3. EMELETI 2 SZOBÁS TÉGLA LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є63 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
685 542 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS KÖZELÉBEN 3. EMELETI N+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
820 313 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BUJTOSI TÓ KÖZELÉBEN FIATALOS 2 SZOBA NAPPALIS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 029 851 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, BÚJTOSI TÓ MELLETT N+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 029 851 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA-KERTVÁROSBAN TÁGAS LAKÁS ELADÓ-3 SZOBA 83 NM
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
685 542 Ft/m2
Belvárosi, világos, tágas lakás azonnali költözéssel eladó.!Nyíregyháza abszolút belvárosában, a piaccsarnok közelében...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є59 900 000 Ft
932 787 Ft/m2
Nyíregyháza egyetemek közelében, de a belvárostól is 10 perc sétára kínálom megvásárlásra ezt a tágas, 2 hálószobás,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában, de a Kossuth tértől 5 perc sétára található ez a kivételes adottságokkal rendelkező 1 hálószobás,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 017 308 Ft/m2