Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 663
Nyíregyháza, Belvárosban 1 szobás jó elrendezésű földszinti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Azonnal Költözhető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, Magasföldszinti, 1 szobás + külön konyhás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
646 296 Ft/m2
Nyíregyháza Belváros közelében 39 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyháza szűk belvárosában, 77 nm-es, 2 szoba + nappalis, belső szintes, 2 erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Nyíregyháza-Belváros, magasföldszinti, 39 m2-es lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
LIFTES TÁRSASHÁZBAN 2 EMELETI 1 SZOBÁS NAPPALIS LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
961 818 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KOSBOR UTCÁN 2.EMELETEN 2 SZOBÁS,ERKÉLYES LAKÁS LIFTES TÁRSASHÁZBAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
961 818 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, HÍMES VÁROSRÉSZBEN, 62 NM-ES 2 + 1 SZOBÁS, 1 EMELETI, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є54 900 000 Ft
837 097 Ft/m2
Eladó lakás Nyíregyháza – Hímes városrészben!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
912 069 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN KIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, FERENC KÖRÚTON 61 NM-ES 2+1 SZOBÁS 8.-IK EMELETI, LOGGIÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
FERENC KRT-ON 8. EMELETI 2+1 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS PEREMÉN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BUJTOSI TÓNÁL FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 029 851 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZÁN AZONNAL KÖLTÖZHETŐ 2+1 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS A FERENC KÖRÚTON
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA MALOMKERT-72 M2 2+1 SZOBÁS LIFTES TÁRSAS HÁZI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
819 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS KÖZELÉBEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÖRÖKÖSFÖLDÖN LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2