Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 663
Nyíregyháza - Belváros kedvelt részén, 3 szobás, erkélyes lakás téglaépítésű társasházban FÖLDSZINTEN eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföldön, 1+2 lakás földszinten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
801 515 Ft/m2
Nyíregyházán, Kórház Közelében, Felújított, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
Kiváló állapotú, Nappali + 1 szobás, erkélyes, 55nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, JÓSAVÁROSBAN 62 NM-ES 1+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 900 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є57 900 000 Ft
1 078 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
757 407 Ft/m2
Kiváló lehetőség Befektetésnek de fiatal pároknak vagy egyedülállóknak is !!!!! A z Egyetemek közelében eladásra kínálom ezt...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є
940 476 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Körte utca
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 203 601 Є
825 843 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza, Örökösföld
Nyíregyháza, Örökösföld
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є44 900 000 Ft
670 492 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN TÁGAS NAGY LAKÁS ELADÓ-74 NM FÖLDSZINTI
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є63 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyháza, Ferenc körúton 51 m2-es, 2 szobás lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
684 314 Ft/m2
Exkluzív, loggiás lakások Nyíregyháza belvárosának közelébenNyíregyháza belvárosától 5 perc sétára, mégis csendes...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є62 000 000 Ft
1 145 455 Ft/m2
Nyíregyházán, a kórház közelében felújított lakás garázzsal eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
879 661 Ft/m2
Erdei Tornapálya közelében 1+2 szobás, erkélyes, Azonnal birtokba vehető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
Nyíregyházán Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA ORSZÁGSZÁSZLÓ TÉREN 77 NM.-ES LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ,ERKÉLYES, SZIGETELT 62 NM-ES LAKÁS A JÓSAVÁROSBAN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, FAZEKAS JÁNOS TÉREN 70 NM-ES TÁGAS, VILÁGOS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
755 714 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÖRÖKÖSFÖLDÖN 70NM-ES 3 SZOBÁS LAKÁS SZIGETELT TÁRSASHÁZBAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
755 714 Ft/m2