Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 663
Nyíregyháza – Egyetem közelében szigetelt háromszobás lakás
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
Eladó Panellakás, Nyíregyháza, Érkert, Toldi utca, 56nm, 37900000 Ft
Nyíregyháza, Érkert, Toldi utca
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
676 786 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 900 000 Ft
Korábbi ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є38 900 000 Ft
689 091 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA UNGVÁR STNY-ON 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ-AZONNAL KÖLTÖZHETŐ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 153 740 Є
730 263 Ft/m2
Omnia kávézó közelében nappali + 2 szobás, 2 erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosának szívében belső szintes, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÓSZŐLŐ UTCÁN 1.EMELETEN 2+2 SZOBÁS LAKÁS SZIGETELT TÁRSASHÁZBAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
766 129 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KÓRHÁZ KÖZELÉBEN MÁSODIK EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
879 661 Ft/m2
BELVÁROS SZÉLÉN 2 SZOBA + NAPPALIS IGÉNYES LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є64 900 000 Ft
935 938 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 77 NM-ES N + 2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Eladó lakás a Sóstói erdő közelében - kiváló befektetési lehetőség !
Nyíregyháza, Jósaváros
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
766 129 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Nyíregyháza, Érkert, Deák Ferenc utca, 55nm, 37500000 Ft
Nyíregyháza, Érkert, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
681 818 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Nyíregyháza, Érkert, Árpád utca, 38nm, 36900000 Ft
Nyíregyháza, Érkert, Árpád utca
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
971 053 Ft/m2
Nyíregyháza, Sóstói erdő közelében, 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
Nyíregyháza, Kórház közelében nappali + 2 szobás, felújított lakás GARÁZZSAL eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
879 661 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA ERDEI TORNAPÁLYA KÖZELÉBEN ERKÉLYES, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ LAKÁS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
Nyíregyháza, állomás közelében, 2 szobás, erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Nyíregyháza - Sóstói erdő közelében, 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, ERDŐ KÖZELI, 67 NM-ES 1 + 2 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2