Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 663
NYÍREGYHÁZA ORSZÁGZÁSZLÓ TÉREN IGÉNYES 2.EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 032 759 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA MALOMKERTBEN 2 SZOBÁS LAKÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
923 913 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BUSZÁLLOMÁS KÖZELÉBEN 2.EMELETEN 2 SZOBÁS ERKÉLYES TÉGLAÉPÍTÉSŰ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
641 071 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 648 Є
700 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
877 027 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN BELVÁROSBAN BELSŐ SZINTES ERKÉLYES 70 NM-ES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 032 759 Ft/m2
Nyíregyházán felújított, világos lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
Prémium kategóriás, új építésű otthon eladó Nyíregyházán!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
727 941 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 055 769 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
794 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza, Szántó Kovács János utca
Nyíregyháza, Szántó Kovács János utca
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є57 900 000 Ft
722 368 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
696 053 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
462 319 Ft/m2
Nyíregyháza Örökösföldön felújított lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 134 349 Є
795 082 Ft/m2
Hímesben, 1. emeleti, 2 szobás, 58 nm-es lakás, garázzsal együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
961 818 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA KOSBOR UTCÁN SZÉP ÁLLAPOTÚ 2SZOBA +NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 211 Є
898 649 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TOLDI UTCÁN 2 SZOBA + ÉTKEZŐS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
664 815 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VASVÁRI PÁL UTCÁN 57 NM-ES JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
875 439 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TOLDI UTCÁN LIFTES ,2 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
646 296 Ft/m2