Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 663
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyházán, Hímes Városrészben, Első Emeleti, 2 Szobás Lakás, Garázzsal Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
912 069 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, Földszinti, 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyháza, Kosbor utcán nappali + 1 szobás, erkélyes lakás jó állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
961 818 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, 39 nm-es lakás magasföldszinten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyháza, Kosbor utcában 1 szoba+ nappalis, étkezős, jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
961 818 Ft/m2
Nyíregyháza, Hímes városrészen 2 szobás lakás első emeleten, erdő szomszédságában, GARÁZZSAL eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
912 069 Ft/m2
Nyíregyháza, Toldi utcában 2 szoba, étkezős, jó állapotú, azonnal költözhető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Nyíregyháza, egyetem közelében szépen felújított, 54 m2-es lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
868 519 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvároshoz közel 2+1 szobás, jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
Nyíregyházán, a belváros közelében, a Ferenc körúton eladó egy 61 nm-es, 2+1 szobás lakás!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
Nyíregyháza, Ságvári kertvárosban 3 szobás, jó állapotú, egyedi gázfűtéses lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
685 542 Ft/m2
Nyíregyházán, Bujtosi tó Közelében, Nappali + 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 029 851 Ft/m2
Nyíregyháza, Kórház közeli, 55 m2-es téglalakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
Felújított állapotú, 2 szobás, erkélyes, azonnal költözhető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
868 519 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, erkélyes, 62 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
Nyíregyházán, Belváros Közelében, Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
Bujtos övezetében Nappali + 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 029 851 Ft/m2
Nyíregyházán, Sóstói Erdő Közelében, 1+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2