Eladó téglalakások Komárom-Esztergom megyében
Találati lista: 351
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca, 51nm, 34990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
686 078 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere, 94nm, 73000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
776 596 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 017 Є
999 808 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 037 255 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca, 52nm, 36900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
709 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca, 51nm, 38400000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca
Kínálati ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 106 371 Є
752 941 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, Építők útja, 53nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Építők útja
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca, 49nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 4 SZOBÁS, FÖLDSZINTI, KERTKAPCSOLATOS OTTHON
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 87 860 000 Ft
Kalkulált ár: 243 380 Є
1 084 691 Ft/m2
TÖKÉLETES ELSŐ LAKÁS VAGY BEFEKTETÉS!
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 43 920 000 Ft
Kalkulált ár: 121 662 Є
1 155 789 Ft/m2
Tatabányán, Óvárosban, a Szabó Ignác utcában, 1. emeleti, 37 m2-es, kilépős, bútorozott lakás eladó
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
878 378 Ft/m2
ELADÓ KÜLÖNLEGES LAKÁS TATABÁNYA KERTVÁROSBAN – ÖRÖK PANORÁMÁVAL!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
698 000 Ft/m2
Eladó barátságos kertkapcsolatos társasházi lakás Komárom szívében!
Komárom
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
550 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 35.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
732 653 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Dunaalmás, Dunaalmás
Dunaalmás, Dunaalmás
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 435 Є
654 286 Ft/m2
Új építésű 3. emeleti 3 szobás lakás Komárom központjában – Huszár utca
Komárom
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
950 794 Ft/m2
PENTHOUSE ÉLETÉRZÉS KOMÁROMBAN
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 356 164 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 67nm, 64900000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
968 657 Ft/m2