Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1611
ELADÓ 2 SZOBÁS LAKÁS
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 667 Є35 000 000 Ft
589 286 Ft/m2
Tágas ház, nagy telek, páratlan lehetőség - Tatabánya, Felsőgallán!
Tatabánya, Felsőgalla
Kínálati ár: 32 490 000 Ft
Kalkulált ár: 90 250 Є
499 846 Ft/m2
Befektetők, vállalkozók figyelmébe ajánlom! Tatabánya Csákányospusztán Eladó külterületi telek!
Tatabánya, Csákányospuszta
Kínálati ár: 164 134 000 Ft
Kalkulált ár: 455 928 Є
1 000 Ft/m2
Tatabánya-Kertvárosban telek eladó!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 127 000 000 Ft
Kalkulált ár: 352 778 Є
42 333 Ft/m2
Kulcsrakész újépítésű családi ház Tatabánya-Kertvárosban!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 222 Є
1 088 889 Ft/m2
Tatabánya-Kertvárosban a Pilvax lakóparkban épülő GARÁZS eladó!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 556 Є
611 111 Ft/m2
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 556 Є
611 111 Ft/m2
Eladó exkluzív családi ház Tatán, a Vizek Városában – Fácánoskert Lakóparkban
Tata
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 708 333 Є
1 275 000 Ft/m2
Eladó építési telek Szomor legszebb részén
Szomor
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
33 272 Ft/m2
Eladó Külterületi telek, Környe, Hobbikert, 22nm, 11100000 Ft
Környe, Hobbikert
Kínálati ár: 11 100 000 Ft
Kalkulált ár: 30 833 Є
15 417 Ft/m2
Eladó Üzlet, Oroszlány, Újváros, Fürst Sándor utca, 75nm, 51000000 Ft
Oroszlány, Újváros, Fürst Sándor utca
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 667 Є
680 000 Ft/m2
Családi ház a természet közelében
Oroszlány
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 444 Є
37 143 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, Dózsakert, Vadász utca, 180nm, 130000000 Ft
Tatabánya, Dózsakert, Vadász utca
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 361 111 Є
722 222 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nagyigmánd, 90nm, 57900000 Ft
Nagyigmánd
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 833 Є
643 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 611 Є
828 049 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 37900000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
689 091 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tata, 63nm, 60000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 667 Є
952 381 Ft/m2
Eladó Családi ház, Ács, 92nm, 43900000 Ft
Ács
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 944 Є
477 174 Ft/m2
Eladó üdülőtelek, Tarján
Tarján
Kínálati ár: 3 500 000 Ft
Kalkulált ár: 9 722 Є
2 717 Ft/m2
DUNAALMÁS KIEMELT RÉSZÉN – PANORÁMÁS ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ!
Dunaalmás
Kínálati ár: 16 600 000 Ft
Kalkulált ár: 46 111 Є
9 964 Ft/m2