Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1611
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 82nm, 67900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 611 Є
828 049 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 33390000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 33 390 000 Ft
Kalkulált ár: 92 750 Є
654 706 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є
683 673 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є
683 673 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, Vadvirág utca, 200nm, 99500000 Ft
Tatabánya, Bánhida, Vadvirág utca
Kínálati ár: 99 500 000 Ft
Kalkulált ár: 276 389 Є
497 500 Ft/m2
Praktikus elrendezés, kedvező fenntartás, remek lokáció.
Oroszlány
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 528 Є
757 903 Ft/m2
Természetközeli nyugalom Oroszlányban – ahol a patakparti telek álmai birtokává válhat.
Oroszlány
Kínálati ár: 8 990 000 Ft
Kalkulált ár: 24 972 Є
599 333 Ft/m2
Tágas terek, örökpanoráma, prémium életérzés.
Nyergesújfalu
Kínálati ár: 127 850 000 Ft
Kalkulált ár: 355 139 Є
464 909 Ft/m2
Eladó napfényes családi ház Környe központi részén, garázzsal, borospincével és gyümölcsfás kerttel!
Környe
Kínálati ár: 61 990 000 Ft
Kalkulált ár: 172 194 Є
688 778 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 62nm, 36900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
595 161 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 58500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 500 Є
1 063 636 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, 156nm, 51000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 667 Є
326 923 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 101nm, 87557500 Ft
Tata
Kínálati ár: 87 557 500 Ft
Kalkulált ár: 243 215 Є
866 906 Ft/m2
Eladó Garázs, Almásfüzitő, 24nm, 5900000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 389 Є
245 833 Ft/m2
MODERN ÉLETÉRZÉS TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 056 Є
1 051 351 Ft/m2
Horgászstég könnyűszerkezetes faházzal a Bokodi- tónál
Oroszlány
Kínálati ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 36 111 Є
200 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Építse meg otthonát ott, ahol a kilátás mindennap ajándék
Esztergom
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 000 000 Ft
Korábbi ár: 24 999 999 Ft
Kalkulált ár: 61 111 Є24 999 999 Ft
22 044 Ft/m2
Új építésű sorházi lakások Tatabányán – Hársfaliget lakóparkban
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 000 000 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 008 065 Ft/m2
VárLAK Nyergesújfalun. Eladó Várszerű Családi ház
Nyergesújfalu
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 333 Є
535 714 Ft/m2