Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1611
Eladó Ház, Lábatlan 55.000.000 Ft
Lábatlan
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 778 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 121nm, 69500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 056 Є
574 380 Ft/m2
Eladó Ház, Ács Gyóni Géza u. 12.990.000 Ft
Ács, Gyóni Géza u.
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 36 083 Є
162 375 Ft/m2
511 nm-es ipari ingatlan 2997 nm-es telekkel
Tatabánya, Erőműi ltp.
Kínálati ár: 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 111 Є
782 779 Ft/m2
Bútor áruházként működő Ipari ingatlan eladó
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 666 667 Є
210 896 Ft/m2
Félkész 3 szintes+alápincézett több generációs családi ház
Szomód
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
254 902 Ft/m2
Kömlődön belterületi telek eladó!
Kömlőd
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 556 Є
3 056 Ft/m2
Hatalmas lehetőség egy varázslatos birtokon!Eladó családi ház nagy telekkel Tata-Agostyánban
Tata, Agostyán
Kínálati ár: 195 000 000 Ft
Kalkulált ár: 541 667 Є
1 950 000 Ft/m2
Teljesen megújult otthon eladó
Esztergom
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 833 Є49 900 000 Ft
660 811 Ft/m2
Eladó Külterületi telek, Oroszlány, Falu, 20nm, 6000000 Ft
Oroszlány, Falu
Kínálati ár: 6 000 000 Ft
Kalkulált ár: 16 667 Є
4 556 Ft/m2
Exkluzív családi othon Koppánymonostor szívében eladó!
Komárom, Koppánymonostor
Kínálati ár: 131 200 000 Ft
Kalkulált ár: 364 444 Є
468 571 Ft/m2
Kreatív új tulajdonosát várja!
Csém
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
216 667 Ft/m2
Kreatív új tulajdonosát keresi...
Bakonybánk
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
398 667 Ft/m2
Kényelmes családi fészek új tulajdonosát várja!
Almásfüzitő
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є
541 304 Ft/m2
Eladó Ház, Baj
Baj
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
1 081 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bajna, 96nm, 34900000 Ft
Bajna
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
363 542 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Kisbér, 72nm, 26900000 Ft
Kisbér
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 722 Є
373 611 Ft/m2
Eladó Garázs, Tatabánya, 23nm, 8590000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 8 590 000 Ft
Kalkulált ár: 23 861 Є
373 478 Ft/m2
Ha szeretnél egy darabka Gerecse-beli nyugalmat, hívj bizalommal, nézd meg személyesen, és szeress bele a tájba!
Környe, Alkotmány utca
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 000 Є
675 000 Ft/m2
Turul oldali ingatlan, gyönyörű panorámával!
Tatabánya, Turul oldal
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 722 Є
13 704 Ft/m2