Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1611
Tatabánya-Bánhidán, a Szelim utcában felújított, 3 szobás családi ház eladó – 65 M Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
764 706 Ft/m2
Dózsakertben 55 nm, közepes állapotú ingatlan – ideális választás befektetésnek vagy otthonnak.”
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 056 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Tatabánya Ifjumunkás úton egy 53 nm egyedileg átalakított lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 129 139 Є
877 170 Ft/m2
Eladó Családi ház, Gyermely, Semmelweis utca, 173nm, 112000000 Ft
Gyermely, Semmelweis utca
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 311 111 Є
647 399 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 55nm, 52990000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 52 990 000 Ft
Kalkulált ár: 147 194 Є
963 455 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 74nm, 64900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
877 027 Ft/m2
Eladó családi ház, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 416 389 Є
757 071 Ft/m2
2025-ben átadott lakóparkban 38 nm-es, 1+1 szobás társasházi lakás eladó!
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 47 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 490 000 Ft
Korábbi ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 131 917 Є44 990 000 Ft
1 249 737 Ft/m2
Kényelmes otthon ,elérhető áron.
Tatabánya, Felsőgalla, Fő tér
Kínálati ár: 20 500 000 Ft
Kalkulált ár: 56 944 Є
418 367 Ft/m2
Lakások Komáromban – rugalmas kialakítás, modern műszaki alapok
Komárom
Kínálati ár: 38 349 000 Ft
Kalkulált ár: 106 525 Є
1 127 912 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 63 869 500 Ft
Kalkulált ár: 177 415 Є
982 608 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, Győri úton, 51 nm-es, 2+1 félszobás, felújított lakás kiadó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
3 529 Ft/m2
NAGY ERKÉLYES, IGÉNYESEN FELÚJÍTOTT 66 nm LAKÁS!
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є
695 455 Ft/m2
Eladó ingatlan, Ács
Ács, Komáromi utca
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 944 Є
565 476 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 71nm, 87505000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 87 505 000 Ft
Kalkulált ár: 243 069 Є
1 232 465 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 278 Є
650 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Sorház, Tatabánya, 100nm, 99000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
990 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, Nincs megadva, 64nm, 65000000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
1 015 625 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 30nm, 28000000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 778 Є
933 333 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Óváros, 55nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 278 Є
852 727 Ft/m2