Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1611
Eladó Üdülő, nyaraló, Tata, 143nm, 34500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 95 833 Є
241 259 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 56nm, 45484000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 45 484 000 Ft
Kalkulált ár: 126 344 Є
812 214 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 50nm, 41708750 Ft
Komárom
Kínálati ár: 41 708 750 Ft
Kalkulált ár: 115 858 Є
834 175 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tata, 662nm, 69000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 667 Є
104 230 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Baj, 662nm, 69000000 Ft
Baj
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 667 Є
104 230 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 33nm, 21714000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 21 714 000 Ft
Kalkulált ár: 60 317 Є
658 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szomód, 240nm, 65000000 Ft
Szomód
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
270 833 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tatabánya, 458nm, 62000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 222 Є
135 371 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, 128nm, 76900000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 213 611 Є
600 781 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Bokod, 125nm, 26000000 Ft
Bokod
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 222 Є
208 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 53nm, 42127700 Ft
Komárom
Kínálati ár: 42 127 700 Ft
Kalkulált ár: 117 021 Є
794 862 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 36nm, 26895000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 26 895 000 Ft
Kalkulált ár: 74 708 Є
747 083 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 50nm, 41708000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 41 708 000 Ft
Kalkulált ár: 115 856 Є
834 160 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 33nm, 24990000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 417 Є
757 273 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 36nm, 27000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 000 Є
750 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 38nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
839 474 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Tárkány, 76nm, 31900000 Ft
Tárkány
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
419 737 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 51nm, 45900000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є
900 000 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 33nm, 5900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 389 Є
178 788 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, 72nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
498 611 Ft/m2