Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1611
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Oroszlány, Újváros, 187nm, 79900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
427 273 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Óváros, 89nm, 54900000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є
616 854 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Felsőgalla, 300nm, 349000000 Ft
Tatabánya, Felsőgalla
Kínálati ár: 349 000 000 Ft
Kalkulált ár: 969 444 Є
1 163 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 70nm, 54500000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 54 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 500 000 Ft
Korábbi ár: 56 600 000 Ft
Kalkulált ár: 151 389 Є56 600 000 Ft
778 571 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, Nincs megadva, 125nm, 129900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 360 833 Є
1 039 200 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 32500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 278 Є
650 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 84nm, 57000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 000 000 Ft
Korábbi ár: 61 990 000 Ft
Kalkulált ár: 158 333 Є61 990 000 Ft
678 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
898 000 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, Turuloldal, 84nm, 27500000 Ft
Tatabánya, Turuloldal
Kínálati ár: 27 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 500 000 Ft
Korábbi ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 76 389 Є28 500 000 Ft
327 381 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, Borbálatelep, 140nm, 58990000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 58 990 000 Ft
Kalkulált ár: 163 861 Є
421 357 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 38nm, 31500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 500 Є
828 947 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 49nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є
671 429 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tata, Tóváros, 466nm, 110000000 Ft
Tata, Tóváros
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 305 556 Є
236 052 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Remeteség, 142nm, 118000000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 327 778 Є
830 986 Ft/m2
Eladó Építési telek, Oroszlány, Óváros, 1026nm, 18000000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 50 000 Є
17 544 Ft/m2
Eladó Házrész, Tatabánya, Bánhida, 150nm, 45000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 000 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 000 Є39 900 000 Ft
300 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Nincs megadva, 147nm, 69900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
475 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 56nm, 44900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
801 786 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 056 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Építési telek, Kömlőd, 3661nm, 40000000 Ft
Kömlőd
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 111 Є
10 926 Ft/m2