Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1611
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 36nm, 28900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 278 Є
802 778 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Remeteség, 80nm, 60000000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 667 Є
750 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
712 245 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bábolna, Kinizsi Pál utca, 165nm, 89900000 Ft
Bábolna, Kinizsi Pál utca
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
544 848 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 222 Є
958 621 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca, 51nm, 34990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 97 194 Є
686 078 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere, 94nm, 73000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 778 Є
776 596 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Óváros, 74nm, 59990000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 990 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 639 Є64 900 000 Ft
810 676 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 41900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 389 Є
855 102 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep, 53nm, 42900000 Ft
Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 167 Є
809 434 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tatabánya, Panoráma lakópark, 426nm, 229000000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 229 000 000 Ft
Kalkulált ár: 636 111 Є
537 559 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tatabánya, Panoráma lakópark, 235nm, 189000000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 525 000 Є
804 255 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 417 Є
999 808 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, Pósa Lajos utca, 140nm, 78900000 Ft
Tatabánya, Bánhida, Pósa Lajos utca
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 219 167 Є
563 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 55nm, 40500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 500 Є41 990 000 Ft
736 364 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 72nm, 67900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 611 Є
943 056 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 43nm, 41500000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 278 Є
965 116 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 67nm, 69900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 043 284 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 86nm, 80900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 722 Є
940 698 Ft/m2