Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1611
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 84nm, 89900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
1 070 238 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 55nm, 41200000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 41 200 000 Ft
Kalkulált ár: 114 444 Є
749 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 43nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є37 500 000 Ft
858 140 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 83nm, 89900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 278 Є33 500 000 Ft
650 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér, 55nm, 41000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 889 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
753 061 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 80nm, 69800000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 69 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 800 000 Ft
Korábbi ár: 74 600 000 Ft
Kalkulált ár: 193 889 Є74 600 000 Ft
872 500 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 129750000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 360 417 Є
1 138 158 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, 62nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Sárberek
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 944 Є
708 065 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 94nm, 105900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 105 900 000 Ft
Kalkulált ár: 294 167 Є
1 126 596 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 68nm, 48900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 833 Є53 900 000 Ft
719 118 Ft/m2
Eladó Építési telek, Tatabánya, Erőmű lakótelep, 6030nm, 57500000 Ft
Tatabánya, Erőmű lakótelep
Kínálati ár: 57 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 722 Є
9 536 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 59nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 278 Є
794 915 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bábolna, 181nm, 79900000 Ft
Bábolna
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 990 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є82 990 000 Ft
441 436 Ft/m2
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 193nm, 84500000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 84 500 000 Ft
Kalkulált ár: 234 722 Є
437 824 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 53nm, 33990000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 417 Є
641 321 Ft/m2
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 180nm, 193500000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 193 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 193 500 000 Ft
Korábbi ár: 159 600 000 Ft
Kalkulált ár: 537 500 Є159 600 000 Ft
1 075 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 54nm, 61927000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 61 927 000 Ft
Kalkulált ár: 172 019 Є
1 146 796 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nagyigmánd, Jókai utca, 101nm, 54000000 Ft
Nagyigmánd, Jókai utca
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 150 000 Є
534 653 Ft/m2