Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1611
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 27nm, 29900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
1 107 407 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 42nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
950 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 63nm, 82900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 315 873 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 69nm, 65900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 183 056 Є
955 072 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 59nm, 55900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 155 278 Є
947 458 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 57nm, 58900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 611 Є
1 033 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 41nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
1 095 122 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 86nm, 69900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
812 791 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 137000000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 137 000 000 Ft
Kalkulált ár: 380 556 Є
1 201 754 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 129750000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 360 417 Є
1 138 158 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 83nm, 89900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 58nm, 74990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 208 306 Є
1 292 931 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 43nm, 63990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 177 750 Є
1 488 140 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Fő tér, 54nm, 43200000 Ft
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 120 000 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 444 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 42nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
878 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 97 194 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tata, Nincs megadva, 62nm, 62900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
1 014 516 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tarján, Béke utca, 70nm, 49500000 Ft
Tarján, Béke utca
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 500 000 Ft
Korábbi ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 500 Є56 500 000 Ft
707 143 Ft/m2