Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4214
Befektetőknek
Eladó panellakás, Pécs
Pécs, Egyetemváros
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 155 Є
1 046 296 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 259 155 Є
938 776 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 134 930 Є
958 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 98 592 Є
744 681 Ft/m2
Eladó 54 nm-es Panelprogramos Lakás, Miskolc Kuruc utca
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 84 479 Є
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc Csortos Gyula utca
Miskolc, Észak-Kilián, Észak-Kilián
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 84 225 Є
622 917 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr, Vizivárosi lakópark
Kínálati ár: 75 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 700 000 Ft
Korábbi ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 239 Є79 000 000 Ft
1 036 986 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Arany János utca, Győr-Belváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 281 408 Є
1 585 714 Ft/m2
Eladó panellakás, Szeged
Szeged, Szeged Belváros
Kínálati ár: 67 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 141 Є
876 623 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged
Szeged, Szeged Belváros
Kínálati ár: 87 200 000 Ft
Kalkulált ár: 245 634 Є
898 969 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc, Szentgyörgy út
Miskolc, Szentgyörgy út , Avas
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 78 592 Є
507 273 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Belváros, Csapó 6
Debrecen, Belváros, Csapó 6, Belváros
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 245 070 Є
nincs megadva
Eladó Lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Bisinger József sétány, Győr-Belváros
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 225 352 Є
761 905 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Vizivárosi lakópark
Kínálati ár: 66 999 000 Ft
Kalkulált ár: 188 730 Є
1 240 722 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 66 999 000 Ft
Kalkulált ár: 188 730 Є
1 240 722 Ft/m2
Eladó liftes lakás, Debrecen belvárosában
Debrecen
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
798 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 48 nm-es lakás - Miskolc, Észak Kilián
Miskolc, Észak-Kilián, Észak-Kilián
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 84 225 Є
622 917 Ft/m2
Eladó 1+2 félszobás lakás - Miskolc, Diósgyőr
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 84 479 Є
555 370 Ft/m2
Eladó 95 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 134 065 050 Ft
Kalkulált ár: 377 648 Є
1 411 211 Ft/m2
Eladó 68 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 92 289 855 Ft
Kalkulált ár: 259 971 Є
1 357 204 Ft/m2