Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4216
Eladó 1 emeleti lakás, Debrecenben a Kishegyesi úton!
Debrecen
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 352 Є
922 785 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 84 479 Є
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 127 Є
588 525 Ft/m2
115 nm-es, 3+1 félszobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Széchenyi István út, Belváros
Kínálati ár: 67 990 000 Ft
Kalkulált ár: 191 521 Є
591 217 Ft/m2
Eladó 91 nm-es lakás Miskolc Belvárosában
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 732 Є
736 264 Ft/m2
Eladó 3 szobás, 80 nm-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 225 070 Є
998 750 Ft/m2
Eladó 2+1 félszobás lakás - Miskolc, Árpád u
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 98 310 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó 102 nm-es újépítésű lakás - Miskolc, Martin-kertváros
Miskolc, Martin-kertváros, Martin-kertváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 704 Є
872 549 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 62 231 610 Ft
Kalkulált ár: 175 300 Є
1 414 355 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 55 962 270 Ft
Kalkulált ár: 157 640 Є
1 364 933 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 98 310 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 84 479 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 84 479 Є
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Észak-Kilián, Észak-Kilián
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 84 225 Є
622 917 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Újkert
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 563 Є
1 055 556 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 95 800 000 Ft
Kalkulált ár: 269 859 Є
1 228 205 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóvölgy
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
981 967 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Nagyerdőalja
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 900 000 Ft
Korábbi ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 085 Є71 900 000 Ft
943 836 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 600 000 Ft
Kalkulált ár: 115 493 Є41 600 000 Ft
1 281 250 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є56 900 000 Ft
1 035 849 Ft/m2