Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4216
Befektetőknek
Eladó téglalakás, Szeged
Szeged, Marostő
Kínálati ár: 60 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 60 500 000 Ft
Korábbi ár: 57 632 000 Ft
Kalkulált ár: 170 423 Є57 632 000 Ft
1 025 424 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Egyetem sugárút
Debrecen, Egyetem sugárút , Egyetemváros
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 099 Є60 900 000 Ft
1 135 294 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 990 000 Ft
Korábbi ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 140 817 Є54 000 000 Ft
908 909 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Révfalu, Dózsa György rakpart, Révfalu
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 253 239 Є
1 214 865 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 147 887 Є
1 009 615 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 901 Є
919 737 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 183 Є
925 000 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 000 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 282 Є79 900 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 380 Є
1 054 545 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 122 000 000 Ft
Kalkulált ár: 343 662 Є
897 059 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
1 302 174 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 107 000 000 Ft
Korábbi ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 301 408 Є114 900 000 Ft
914 530 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Epreskert, Epreskert
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 817 Є
1 531 915 Ft/m2
Nagyerdei körúton gyönyörűen felújított 3 szobás lakás ELADÓ!
Debrecen, Nagyerdő, Simonyi út, Nagyerdő
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 309 859 Є
1 375 000 Ft/m2
Tócóvölgy,PRÉMIUM KATEGÓRIÁS, teljeskörűen,egyedileg felújított
Debrecen, Tócóvölgy, Derék utca, Tócóvölgy
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 202 535 Є74 900 000 Ft
1 239 655 Ft/m2
3 szobás teljes körűen felújított, 71nm-es lakás
Debrecen, Dobozi lakótelep, Karácsony György utca, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 380 Є
816 901 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 60 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 60 900 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 549 Є61 900 000 Ft
895 588 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Gát utca
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 099 Є58 900 000 Ft
839 130 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Csaba utca
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 282 Є
1 210 638 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Titeli utca
Kínálati ár: 122 000 000 Ft
Kalkulált ár: 343 662 Є
897 059 Ft/m2