Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4216
Eladó lakás a Derék utcában.
Debrecen, Tócóvölgy, Tócóvölgy
Kínálati ár: 57 700 000 Ft
Kalkulált ár: 162 535 Є
1 227 660 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Szigethy Attila út, Nádorváros
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 000 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 465 Є65 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 69 999 000 Ft
Kalkulált ár: 197 180 Є
1 014 478 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 000 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 465 Є65 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 122 000 000 Ft
Kalkulált ár: 343 662 Є
897 059 Ft/m2
Eladó 136 nm-es 5 szoba+nappali konyhás tégla lakás Alsóvároson!
Szeged, Alsóváros, Alsóváros
Kínálati ár: 122 000 000 Ft
Kalkulált ár: 343 662 Є
897 059 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Titeli utca
Kínálati ár: 122 000 000 Ft
Kalkulált ár: 343 662 Є
897 059 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecen
Debrecen
Kínálati ár: 68 983 750 Ft
Kalkulált ár: 194 320 Є
1 567 813 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecen
Debrecen
Kínálati ár: 66 605 750 Ft
Kalkulált ár: 187 622 Є
1 624 530 Ft/m2
Miskolc, Kölcsey Ferenc utca, 37 nm-es panelprogramos lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 95 775 Є
918 919 Ft/m2
Miskolc, belváros, panelprogramos 51 nm-es lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 106 761 Є
743 137 Ft/m2
Miskolc, Avas, 35 nm-es felújított lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 70 394 Є
714 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 95 775 Є
918 919 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc belváros
Miskolc
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 106 761 Є
743 137 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 70 394 Є
714 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Újkert
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 154 930 Є
1 018 519 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Pécs
Pécs, Kertváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
792 063 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs
Pécs, Egyetemváros
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 817 Є63 900 000 Ft
1 201 852 Ft/m2
Csak nálunk
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 132 366 Є
839 107 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged
Szeged, Petőfitelep
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 254 Є
851 485 Ft/m2