Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4216
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Bakay Nándor utca
Kínálati ár: 158 000 000 Ft
Kalkulált ár: 445 070 Є
1 880 952 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Bakay Nándor utca
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 408 451 Є
1 611 111 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Kálvária sugárút
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 990 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 000 Є50 900 000 Ft
999 796 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
1 932 258 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Kálvária sugárút
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 990 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 000 Є50 900 000 Ft
999 796 Ft/m2
Miskolc. Középszer utca, felújított, 35m2, 1+1 szobás lakás Eladó
Miskolc, Középszer utca
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 69 014 Є
700 000 Ft/m2
Miskolc Észak-Kilián, 48m2, 1+1 szobás lakás Eladó
Miskolc, Észak-Kilián, Csortos Gyula utca, Észak-Kilián
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 84 225 Є
622 917 Ft/m2
Nagyerdei Körúton 3 szobás gyönyörű lakás ELADÓ!
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 309 859 Є
1 375 000 Ft/m2
Fedezze fel belvárosi, de mégis csendes ingatlanunkat ! 77 m2, világos nappali +3 fél szobás lakás, zárt udvaros , amely ideális befektetésnek de akár irodának is kiváló!
Miskolc
Kínálati ár: 53 400 000 Ft
Kalkulált ár: 150 423 Є
693 506 Ft/m2
Miskolc abszolút belvárosában kínálunk megvásárlásra egy 45 nm-es, franciaerkélyes lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 990 000 Ft
Korábbi ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 104 197 Є39 000 000 Ft
822 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc
Miskolc, Dél-Kilián
Kínálati ár: 19 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 19 990 000 Ft
Korábbi ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 56 310 Є21 990 000 Ft
666 333 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 500 000 Ft
Korábbi ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 803 Є49 000 000 Ft
1 357 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged, Makkosház, Ortutay utca, Makkosház
Kínálati ár: 48 300 000 Ft
Kalkulált ár: 136 056 Є
805 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs
Pécs, Kertváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
792 063 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 268 Є
493 421 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 901 Є
919 737 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
941 509 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 139 437 Є
1 053 191 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 500 000 Ft
Korábbi ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 133 803 Є49 500 000 Ft
863 636 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 128 169 Є
968 085 Ft/m2