Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4214
Eladó lakás, Szeged
Szeged, József Attila sugárút
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 155 Є
882 813 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Belváros, Kazinczy Ferenc utca, Belváros
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 259 155 Є
938 776 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Újkert, Jerikó utca, Újkert
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 187 324 Є
950 000 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Dobozi lakótelep, Dienes János utca, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 174 366 Є63 500 000 Ft
847 945 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Dobozikert, Dienes János utca, Dobozikert
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 174 366 Є63 500 000 Ft
847 945 Ft/m2
Eladó 63 nm-es Lakás, Miskolc Corvin utca
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 112 394 Є
633 333 Ft/m2
Eladó 67 nm-rs Lakás, Miskolc Bárczay utca
Miskolc
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 109 859 Є
582 090 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 109 859 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 87 324 Є
607 843 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 137 746 Є50 900 000 Ft
997 959 Ft/m2
Nagyerdőn nappali + 3 szobás lakás ELADÓ!
Debrecen, Nagyerdő, Vas Gereben utca, Nagyerdő
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 225 Є
1 213 483 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 168 451 Є
703 529 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Tihanyi Árpád utca, Adyváros
Kínálati ár: 42 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 800 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 120 563 Є44 900 000 Ft
873 469 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecen
Debrecen
Kínálati ár: 85 916 500 Ft
Kalkulált ár: 242 018 Є
1 591 046 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 133 803 Є
950 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 52 321 500 Ft
Kalkulált ár: 147 385 Є
1 376 882 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 137 746 Є50 900 000 Ft
997 959 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 48 300 000 Ft
Kalkulált ár: 136 056 Є
805 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 408 451 Є
1 318 182 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 155 Є
1 066 038 Ft/m2
- Adyváros
- Alsóváros
- Avas
- Bácsa
- Belváros
- Belváros
- Belváros