Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4214
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Földes Gábor utca, Adyváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
907 273 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Török István utca, Nádorváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є52 900 000 Ft
941 509 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є52 900 000 Ft
941 509 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є52 900 000 Ft
941 509 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Török István utca
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є52 900 000 Ft
941 509 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Gogol utca
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 000 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 282 Є75 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecen
Debrecen
Kínálati ár: 66 605 750 Ft
Kalkulált ár: 187 622 Є
1 624 530 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 48 300 000 Ft
Kalkulált ár: 136 056 Є
805 000 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Bodó sor
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 338 028 Є
1 200 000 Ft/m2
4 szobás lakás az Újkertben, villamosmegálló közelében!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 233 803 Є
912 088 Ft/m2
Felújított kis lakás a Belvárosban!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
1 425 714 Ft/m2
Felújított lakás az Egyetem Műszaki karának közelében!
Debrecen
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 167 606 Є
1 122 642 Ft/m2
Debrecen, Bethlen utca
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
1 425 714 Ft/m2
Derék utcai N+2 különnyíló szobás felújított lakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 183 Є
938 806 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 103 944 Є
670 909 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 67 990 000 Ft
Kalkulált ár: 191 521 Є
591 217 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Miskolc, belváros, 80 nm-es exkluzív lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 225 070 Є
998 750 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Munkás utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 84 225 Є
622 917 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 901 Є
1 226 316 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 275 775 Є
1 052 688 Ft/m2