Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4214
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є65 900 000 Ft
880 882 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 137 746 Є50 900 000 Ft
997 959 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Teleki Blanka utca
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 126 479 Є
449 000 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 187 324 Є
923 611 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Jerikó utca
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 187 324 Є
950 000 Ft/m2
Miskolc, belváros, 94 nm-es, 3 szobás lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 70 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 70 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 718 Є74 900 000 Ft
754 255 Ft/m2
Miskolc, Kuruc utca, 54 nm-es, 2 + 1 szobás lakás.
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 84 479 Є
555 370 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Bakay Nándor utca
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 887 Є
1 872 340 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged
Szeged, Retek utca
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 380 Є
1 054 545 Ft/m2
FELÚJÍTOTT, ERKÉLYES LAKÁS GARÁZZSAL a belvárosban! – Szegeden az Árkád mellett
Szeged
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 000 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 282 Є75 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
FELÚJÍTOTT, KLÍMÁS LAKÁS LOGGIÁVAl. Szegeden!
Szeged
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 155 Є
882 813 Ft/m2
TIK mellett lakás eladó Szegeden!
Szeged
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 000 000 Ft
Korábbi ár: 71 200 000 Ft
Kalkulált ár: 194 366 Є71 200 000 Ft
1 131 148 Ft/m2
2+2 szobás eladó Szegeden!
Szeged
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 817 Є
935 065 Ft/m2
Újszegedi, 82m2-es tégla lakás eladó!
Szeged
Kínálati ár: 81 700 000 Ft
Kalkulált ár: 230 141 Є
1 008 642 Ft/m2
Földszinti lakás a Hétvezér utcában!
Szeged
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 901 Є72 900 000 Ft
919 737 Ft/m2
3 szobás lakás Szegeden!
Szeged
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 51 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 028 Є51 400 000 Ft
816 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Modern, kulcsrakész lakások a Belváros közelében – ajándék olasz konyhával
Szeged, Rókus, Rókus