Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1876
Eladó társasházi lakás, Budapest II. kerület, Völgy utca 34
Budapest II. kerület, Völgy utca 34, Hűvösvölgy
Kínálati ár: 259 000 000 Ft
Kalkulált ár: 717 452 Є
2 023 438 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 900 000 Ft
Korábbi ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є98 900 000 Ft
2 314 634 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Lágymányos
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є
1 808 108 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker.
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 838 235 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 187 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 187 900 000 Ft
Korábbi ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 520 499 Є189 000 000 Ft
1 295 862 Ft/m2
Felújítandó lakás eladó a BEM TÉREN
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 174 900 000 Ft
Kalkulált ár: 484 488 Є
1 604 587 Ft/m2
STÍLUSOS, MAGAS SZÍNVONALON FELÚJÍTOTT LAKÁS A II. KERÜLET EGYIK LEGKERESETTEBB RÉSZÉN!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 130 000 000 Ft
Korábbi ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є135 000 000 Ft
2 600 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 160 000 000 Ft
Korábbi ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 443 213 Є165 000 000 Ft
2 191 781 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 391 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 083 102 Є
2 428 571 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest XI. kerület 329.000.000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 329 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 329 000 000 Ft
Korábbi ár: 369 000 000 Ft
Kalkulált ár: 911 357 Є369 000 000 Ft
1 061 290 Ft/m2
VILLAHÁZBAN VILLALAKÁS BUDAPESTEN ELADÓ!!!!
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 136 900 000 Ft
Kalkulált ár: 379 224 Є
1 901 389 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 57nm, 112500000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 112 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 500 000 Ft
Korábbi ár: 114 000 000 Ft
Kalkulált ár: 311 634 Є114 000 000 Ft
1 973 684 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Orbánhegy, 113nm, 398000000 Ft
Budapest XII. kerület, Orbánhegy, Orbánhegy
Kínálati ár: 398 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 102 493 Є
3 522 124 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Orbánhegy, 150nm, 580000000 Ft
Budapest XII. kerület, Orbánhegy, Orbánhegy
Kínálati ár: 580 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 606 648 Є
3 866 667 Ft/m2
DUNA KÖZELÉBEN, KIVÁLÓ LOKÁCIÓBAN, ÚJÉPÍTÉSŰ VÁROSRÉSZEN, JÓ ÁLLAPOTÚ KIS LAKÁS
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є62 900 000 Ft
2 134 483 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 135 000 000 Ft
Korábbi ár: 137 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є137 000 000 Ft
1 238 532 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Törökvész, 126nm, 249900000 Ft
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 249 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 249 900 000 Ft
Korábbi ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 692 244 Є255 000 000 Ft
1 983 333 Ft/m2
110 négyzetméteres, 3 szobás, felújítandó, utcai, eladó lakás
Budapest I. kerület, 1013 Bp. Szarvas tér
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 689 751 Є
2 263 636 Ft/m2
panorámás, eladó telek
Budapest II. kerület, Budapest 2. kerület - kertváros
Kínálati ár: 335 000 000 Ft
Kalkulált ár: 927 978 Є
239 286 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Újlak II. ker., Bécsi út
Budapest II. kerület, Újlak II. ker., Bécsi út, Újlak II. ker.
Kínálati ár: 279 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 279 900 000 Ft
Korábbi ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 775 346 Є299 000 000 Ft
1 101 969 Ft/m2