Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1875
Eladó építési telek, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Máriaremete
Kínálati ár: 259 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 259 000 000 Ft
Korábbi ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 717 452 Є269 000 000 Ft
195 030 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 45nm, 73360000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 73 360 000 Ft
Kalkulált ár: 203 213 Є
1 630 222 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker.
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker., Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 117 000 000 Ft
Kalkulált ár: 324 100 Є
2 127 273 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є59 000 000 Ft
1 015 254 Ft/m2
Panorámás Rezidencia a Rózsadombon
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 379 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 049 861 Є
2 445 161 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 52nm, 94000000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 000 000 Ft
Korábbi ár: 83 200 000 Ft
Kalkulált ár: 260 388 Є83 200 000 Ft
1 807 692 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 63nm, 110400000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 110 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 400 000 Ft
Korábbi ár: 100 800 000 Ft
Kalkulált ár: 305 817 Є100 800 000 Ft
1 752 381 Ft/m2
Eladó ikerház, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Erzsébetliget
Kínálati ár: 230 000 000 Ft
Kalkulált ár: 637 119 Є
1 642 857 Ft/m2
200 négyzetméteres, 5 szobás, újszerű, eladó ház
Budapest II. kerület, Adyliget, Budapest 2. kerület - kertváros, Adyliget
Kínálati ár: 470 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 301 939 Є
2 350 000 Ft/m2
98 négyzetméteres, 3 szobás, jó állapotú, pincés, eladó ház
Budapest II. kerület, Budapest 2. kerület - kertváros
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 440 443 Є
1 622 449 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 127nm, 287000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 287 000 000 Ft
Kalkulált ár: 795 014 Є
2 259 843 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 190nm, 380000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 380 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 052 632 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Pálvölgy
Kínálati ár: 445 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 232 687 Є
1 483 333 Ft/m2
138 négyzetméteres, 3 szobás, felújított, kertre néző, eladó lakás
Budapest II. kerület, II. kerület, Fillér utca
Kínálati ár: 267 000 000 Ft
Kalkulált ár: 739 612 Є
1 934 783 Ft/m2
EGYEDI lehetőség KIVÁLÓ helyen
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 144 900 000 Ft
Korábbi ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 401 385 Є149 900 000 Ft
1 767 073 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
1 634 615 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Pálvölgy, 95nm, 235000000 Ft
Budapest II. kerület, Pálvölgy, Pálvölgy
Kínálati ár: 235 000 000 Ft
Kalkulált ár: 650 970 Є
2 473 684 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., Etele út, 27nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., Etele út
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 169 529 Є
2 266 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
1 538 462 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföldi ltp., Etele út, 34nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út, Kelenföld
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 169 529 Є
1 800 000 Ft/m2