Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1876
Eladó üzlet, Budapest XI. kerület, Lágymányosi lakótelep
Budapest XI. kerület, Lágymányosi lakótelep
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 249 000 000 Ft
Korábbi ár: 230 000 000 Ft
Kalkulált ár: 689 751 Є230 000 000 Ft
541 304 Ft/m2
Eladó ikerház, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 374 900 000 Ft
Kalkulált ár: 1 038 504 Є
1 846 798 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, TERMÉSZETKÖZELI LUXUS OTTHONOK BUDAPEST II. KERÜLETÉBEN!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 560 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 551 247 Є
4 179 104 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 319 900 000 Ft
Kalkulált ár: 886 150 Є
1 279 600 Ft/m2
Lenyűgöző Villa a II. Kerületben - Az elegancia és a természet találkozása
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 1 200 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 1 200 000 000 Ft
Korábbi ár: 1 290 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 324 100 Є1 290 000 000 Ft
1 951 220 Ft/m2
Eladó sorház, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 395 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 094 183 Є
1 334 459 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 654 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 811 634 Є
3 084 906 Ft/m2
Budapesten Eladó: Exkluzív, Parlamentre és Dunára Panorámás Lakás - az Art Deco Stílusú Duna Házba
Budapest I. kerület, Bem rakpart
Kínálati ár: 309 900 000 Ft
Kalkulált ár: 858 449 Є
2 766 964 Ft/m2
Dunai panorámás, 100 nm-es teraszos penthouse lakás eladó
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 559 900 000 Ft
Kalkulált ár: 1 550 970 Є
3 313 018 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Szemlőhegy
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 692 521 Є
1 760 563 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Budaliget
Kínálati ár: 750 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 077 562 Є
1 102 941 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Vérhalom
Budapest II. kerület, Vérhalom
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є
1 571 429 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Pálvölgy, 85nm, 215000000 Ft
Budapest II. kerület, Pálvölgy, Pálvölgy
Kínálati ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 595 568 Є
2 529 412 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 989 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 739 612 Є
2 018 367 Ft/m2
PANORÁMÁS hotel Budán!
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 601 108 Є
872 483 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Rézmál
Budapest II. kerület, Rézmál, Rézmál
Kínálati ár: 2 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 5 540 166 Є
3 401 361 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
PANORÁMÁS hotel Budán!
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 601 108 Є
872 483 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 499 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 382 271 Є
1 559 375 Ft/m2
Eladó építési telek, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 499 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 382 271 Є
365 568 Ft/m2
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 800 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 216 066 Є
5 673 759 Ft/m2