Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1875
Eladó Lakás, Budapest II. kerület Tölgyfa utca 159.000.000 Ft
Budapest II. kerület, Országút, Tölgyfa utca, Országút
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 440 443 Є
1 272 000 Ft/m2
110 négyzetméteres, 2 szobás, eladó lakás
Budapest II. kerület, II. kerület, Szépvölgyi út
Kínálati ár: 226 000 000 Ft
Kalkulált ár: 626 039 Є
2 054 545 Ft/m2
Eladó építési telek, Budapest II. kerület, Törökvész, Buda II. ker. Pasaréti tér felett
Budapest II. kerület, Törökvész, Buda II. ker. Pasaréti tér felett
Kínálati ár: 395 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 094 183 Є
388 016 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros, 55nm, 124500000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 124 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 124 500 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 344 875 Є129 000 000 Ft
2 263 636 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 6300nm, 930000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 930 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 576 177 Є
147 619 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 6000nm, 1400000000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 1 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 878 116 Є
233 333 Ft/m2
110 négyzetméteres, 4 szobás, felújított, udvari, eladó lakás
Budapest XII. kerület, Stromfeld Aurél út
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 745 152 Є
2 445 455 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 1 164 494 000 Ft
Jelenlegi ár: 1 164 494 000 Ft
Korábbi ár: 1 396 941 000 Ft
Kalkulált ár: 3 225 745 Є1 396 941 000 Ft
2 646 577 Ft/m2
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 1 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 878 116 Є
233 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Újlak II. ker.
Budapest II. kerület, Újlak II. ker., Újlak II. ker.
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є68 900 000 Ft
1 664 103 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Máriaremete - II/A, 186nm, 319900000 Ft
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 319 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 319 900 000 Ft
Korábbi ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 886 150 Є299 000 000 Ft
1 719 892 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 37nm, 155000000 Ft
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker., Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 429 363 Є
4 189 189 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 36nm, 124000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 124 000 000 Ft
Kalkulált ár: 343 490 Є
3 444 444 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 245nm, 1000000000 Ft
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 770 083 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 132nm, 209000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Kalkulált ár: 578 947 Є
1 583 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Országút
Kínálati ár: 129 490 000 Ft
Kalkulált ár: 358 698 Є
2 023 281 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
101 négyzetméteres, 5 szobás, beköltözhető, panorámás, eladó lakás
Budapest II. kerület, Budapest II. kerület, Sarolta u.
Kínálati ár: 379 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 049 861 Є
3 752 475 Ft/m2
IDŐTÁLLÓ STÍLUS ÉS EXKLUZÍV ÉLETTÉR A II.KERÜLET SZÍVÉBEN, BUDA EGYIK LEGKERESETTEBB UTCÁJÁBAN!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 377 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 044 321 Є
1 973 822 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rézmál
Budapest II. kerület, Rézmál
Kínálati ár: 325 000 000 Ft
Kalkulált ár: 900 277 Є
2 462 121 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Bem rakpart 26
Budapest I. kerület, Bem rakpart 26, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 540 000 Є
Kalkulált ár: 194 940 000 Ft
6 279 €/m2