Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1875
Eladó sorház, Budapest II. kerület, Törökvész
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 259 000 000 Ft
Kalkulált ár: 717 452 Є
1 407 609 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Svábhegy, 118nm, 490000000 Ft
Budapest XII. kerület, Svábhegy, Svábhegy
Kínálati ár: 490 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 357 341 Є
4 152 542 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 163nm, 585000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 585 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 620 499 Є
3 588 957 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Olajbogyó utca
Budapest XI. kerület, Olajbogyó utca
Kínálati ár: 71 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 000 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 196 676 Є72 000 000 Ft
1 690 476 Ft/m2
Szuper panorámás családi ház Máriaremetén eladó!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 180 000 000 Ft
Kalkulált ár: 498 615 Є
1 836 735 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Mezőkövesd út
Budapest XI. kerület, Mezőkövesd út
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 345 983 Є
1 921 538 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Greguss utca
Budapest XII. kerület, Greguss utca
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є99 900 000 Ft
1 637 931 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Kerényi Frigyes utca
Budapest II. kerület, Kerényi Frigyes utca
Kínálati ár: 239 000 000 Ft
Kalkulált ár: 662 050 Є
933 594 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Mohai út
Budapest XI. kerület, Mohai út
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 257 618 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Szentimreváros
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 82 900 000 Ft
Korábbi ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є85 000 000 Ft
1 842 222 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 914 Є
2 266 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Albertfalvai lakótelep
Kínálati ár: 89 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 400 000 Ft
Korábbi ár: 86 700 000 Ft
Kalkulált ár: 247 645 Є86 700 000 Ft
1 788 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Fejér Lipót utca
Kínálati ár: 88 500 000 Ft
Kalkulált ár: 245 152 Є
1 770 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 65nm, 85500000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 85 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 500 000 Ft
Korábbi ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 842 Є87 000 000 Ft
1 315 385 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Gellért-hegy, 187nm, 349000000 Ft
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Gellérthegy
Kínálati ár: 349 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 349 000 000 Ft
Korábbi ár: 359 000 000 Ft
Kalkulált ár: 966 759 Є359 000 000 Ft
1 866 310 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є
1 768 293 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker.
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker., Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 164 500 000 Ft
Kalkulált ár: 455 679 Є
2 136 364 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Bercsényi utca 19/b.
Budapest XI. kerület, Bercsényi utca 19/b., Lágymányos
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 551 064 Ft/m2
Eladó építési telek, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 210 000 000 Ft
Kalkulált ár: 581 717 Є
118 644 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Apostol utca, Rózsadomb
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
2 045 455 Ft/m2