Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1876
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 96 410 000 Ft
Kalkulált ár: 267 064 Є
1 483 231 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 130 000 000 Ft
Korábbi ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є140 000 000 Ft
1 181 818 Ft/m2
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 130 000 000 Ft
Korábbi ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є140 000 000 Ft
1 181 818 Ft/m2
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 000 Ft
Korábbi ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є115 000 000 Ft
1 057 692 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Pasaréti tér
Budapest II. kerület, Pasaréti tér
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 276 454 Є
1 883 019 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Hegyhát
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Hegyhát , Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 315 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 315 000 000 Ft
Korábbi ár: 320 000 000 Ft
Kalkulált ár: 872 576 Є320 000 000 Ft
nincs megadva
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Műegyetem környéke, Móricz Zsigmond körtér, 53nm, 89500000 Ft
Budapest XI. kerület, Műegyetem környéke, Móricz Zsigmond körtér, Műegyetem környéke
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 247 922 Є
1 688 679 Ft/m2
Üzlethelység az Etele Plaza közelében!
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 996 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Menyecske utca, Őrmező
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
1 456 522 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Budapest II. kerület, Hidegkúti út349
Budapest II. kerület, Hidegkúti út349, Hársakalja
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
49 929 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, 110nm, 95000000 Ft
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є99 000 000 Ft
863 636 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XI. kerület Budafoki út 104.900.000 Ft
Budapest XI. kerület, Műegyetem környéke, Budafoki út, Műegyetem környéke
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 104 900 000 Ft
Korábbi ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 582 Є112 000 000 Ft
1 565 672 Ft/m2
149 négyzetméteres, 8 szobás, újszerű, eladó üzlethelyiség
Budapest II. kerület, Bp. II. Retek utca
Kínálati ár: 432 100 000 Ft
Kalkulált ár: 1 196 953 Є
2 900 000 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest XII. kerület, Mártonhegy, 1067nm, 370000000 Ft
Budapest XII. kerület, Mártonhegy, Mártonhegy
Kínálati ár: 370 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 024 931 Є
346 767 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Máriaremete
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 319 990 000 Ft
Kalkulált ár: 886 399 Є
864 838 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Újbudán újépítésű lakások!
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 69 100 000 Ft
Kalkulált ár: 191 413 Є
2 093 939 Ft/m2
Újbudán újépítésű lakások!
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 146 000 000 Ft
Kalkulált ár: 404 432 Є
1 896 104 Ft/m2
Újbudán újépítésű lakások!
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
2 043 182 Ft/m2
Újbudán újépítésű lakások!
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 114 800 000 Ft
Kalkulált ár: 318 006 Є
1 510 526 Ft/m2