Eladó lakás Budapest
Találati lista: 727
Eladó lakás, Budapest 17. ker.
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
862 069 Ft/m2
ELADÓ 59 nm lakás az Örs vezér tér mellett
Budapest X. kerület, Felsőrákos, Gyakorló utca, Felsőrákos
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 100 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Rákosfalva, Rákosfalva
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 161 818 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 17. ker.
Budapest XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Rákoskeresztúr
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 205 172 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 18. ker.
Budapest XVIII. kerület
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
981 356 Ft/m2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában I. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Hollós Korvin Lajos utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2
Hívja a tulajdonost!
Budapest IV. kerület, Székesdűlő, Székesdűlő
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є
1 383 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Szépvölgy, Mátyáshegyen erdő melletti ingatlan
Budapest II. kerület, Szépvölgy, Mátyáshegyen erdő melletti ingatlan, Szépvölgy
Kínálati ár: 180 000 000 Ft
Kalkulált ár: 498 615 Є
3 000 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest X. kerület, Gőzmozdony utca
Budapest X. kerület, Gőzmozdony utca
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 325 455 Ft/m2
Eladó önkormányzati lakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 19 000 000 Ft
Korábbi ár: 19 890 000 Ft
Kalkulált ár: 52 632 Є19 890 000 Ft
333 333 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 14. ker., Nagyzugló
Budapest XIV. kerület, Nagyzugló, Nagyzugló
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
1 293 103 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 14. ker., Törökőr
Budapest XIV. kerület, Törökőr, Törökőr
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 560 Є
1 408 929 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 5. ker., Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є
2 363 636 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 21. ker., Belváros
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є65 900 000 Ft
1 065 000 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 20. ker., Gubacsipuszta
Budapest XX. kerület, Gubacsipuszta, Gubacsipuszta
Kínálati ár: 72 999 000 Ft
Kalkulált ár: 202 213 Є
1 258 603 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 5. ker., Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
1 725 455 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás Budapest 18. ker., Liptáktelep
Budapest XVIII. kerület, Liptáktelep, Liptáktelep
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 990 000 Ft
Korábbi ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 488 Є63 900 000 Ft
1 124 821 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 21. ker., Belváros
Budapest XXI. kerület
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є
1 391 071 Ft/m2
III. Kerület, Panorámás kilátás, Szilke utca, 56 m²-es, társasházi lakás