Eladó lakás Budapest
Találati lista: 727
Eladó lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület, Gyáli út
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є
1 153 448 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület, Zugliget, Zugliget
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
2 017 544 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Pasarét, Pasarét
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 650 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 19. ker.
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kispest
Kínálati ár: 59 400 000 Ft
Kalkulált ár: 164 543 Є
1 080 000 Ft/m2
XX. Kerület, Helsinki utca, 57 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Budapest XX. kerület, Helsinki utca
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
877 193 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 489 474 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Palotanegyed
Budapest VIII. kerület, Palotanegyed, Palotanegyed
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 291 379 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Bálint György utca
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 454 386 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 337 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 18. ker.
Budapest XVIII. kerület, Havanna lakótelep, Havanna lakótelep
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
981 356 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület, József Attila lakótelep, József Attila lakótelep
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 180 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 18. ker.
Budapest XVIII. kerület, Havanna-lakótelep
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
981 356 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 57nm, 59800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
1 049 123 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4
Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4, Békásmegyer
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 296 491 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Budapest XXII. kerület
Budapest XXII. kerület, Budatétény
Kínálati ár: 71 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 400 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 197 784 Є72 900 000 Ft
1 298 182 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest X. kerület, Felsőrákos, 55nm, 63990000 Ft
Budapest X. kerület, Felsőrákos, Felsőrákos
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 177 258 Є
1 163 455 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
1 234 545 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2