Eladó lakás Budapest
Találati lista: 727
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos - Füredi utcai lakótelep
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 161 818 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Csertő park, Alsórákos
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
1 234 545 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
1 234 545 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Ligettelek
Budapest X. kerület, Ligettelek, Ligettelek
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 184 746 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 543 636 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 543 636 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
1 234 545 Ft/m2
RÓZSAKERT KÖZELÉBEN ELADÓ 60 NM-ES LAKÁS
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 123 900 000 Ft
Kalkulált ár: 343 213 Є
2 065 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker., Greguss utca
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker., Greguss utca, Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
1 551 552 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Albertfalva
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є95 000 000 Ft
1 550 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Rákosfalva, Rákosfalva park, Rákosfalva
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 161 818 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Sövény utca
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 650 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
1 234 545 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 161 818 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 18. ker.
Budapest XVIII. kerület
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
981 356 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 263 636 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest III. kerület Sarkadi Imre utca 64.900.000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Sarkadi Imre utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Ezüsthegy utca
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 751 Є
1 201 754 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 161 818 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csepel-Királymajor
Budapest XXI. kerület, Csepel-Királymajor
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 084 483 Ft/m2