Eladó lakás Budapest
Találati lista: 727
Eladó Lakás, Budapest 19. ker.
Budapest XIX. kerület
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
1 491 228 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 91 900 000 Ft
Kalkulált ár: 254 571 Є
1 531 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Víg utca
Budapest VIII. kerület, Víg utca
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
1 491 228 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є55 900 000 Ft
961 818 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є
1 194 643 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 100 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 226 316 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 16. ker.
Budapest XVI. kerület, Újmátyásföld - Centenáriumi lakótelep
Kínálati ár: 69 800 000 Ft
Kalkulált ár: 193 352 Є
1 246 429 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Óhegy
Budapest X. kerület, Óhegy, Óhegy
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 63 300 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є63 300 000 Ft
1 089 091 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 133 900 000 Ft
Kalkulált ár: 370 914 Є
2 391 071 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є
1 283 929 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є74 900 000 Ft
1 248 214 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XXII. kerület, Budatétény, 58nm, 87000000 Ft
Budapest XXII. kerület, Budatétény, Budatétény
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VII. kerület 104.800.000 Ft
Budapest VII. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 104 800 000 Ft
Kalkulált ár: 290 305 Є
1 871 429 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XIII. kerület 105.990.000 Ft
Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő, Lőportárdűlő
Kínálati ár: 105 990 000 Ft
Kalkulált ár: 293 601 Є
1 766 500 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 248 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 18. ker.
Budapest XVIII. kerület
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
981 356 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület
Budapest X. kerület, Kőbánya
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 305 085 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest V. kerület 109.900.000 Ft
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 304 432 Є
1 998 182 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros
Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros, Csepel Kertváros
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 751 Є
1 161 017 Ft/m2