Eladó lakás Budapest
Találati lista: 727
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó 3 szobás, loggias lakás, Budapest 4. ker.
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út, Újpest
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є
1 249 833 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 87 790 000 Ft
Kalkulált ár: 243 186 Є
1 540 175 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 89 530 000 Ft
Kalkulált ár: 248 006 Є
1 570 702 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 90 080 000 Ft
Kalkulált ár: 249 529 Є
1 580 351 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 90 130 000 Ft
Kalkulált ár: 249 668 Є
1 581 228 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 87 030 000 Ft
Kalkulált ár: 241 080 Є
1 526 842 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 88 880 000 Ft
Kalkulált ár: 246 205 Є
1 559 298 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 454 386 Ft/m2
Hívja a tulajdonost!
Budapest IV. kerület, Székesdűlő, Székesdűlő
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є
1 383 333 Ft/m2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában I. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Hollós Korvin Lajos utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Pacsirtamező utca
Budapest III. kerület, Óbuda, Pacsirtamező utca, Óbuda
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Kalkulált ár: 66 482 Є
400 000 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 5. ker., Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Ferenciek tere, Belváros
Kínálati ár: 113 700 000 Ft
Kalkulált ár: 314 958 Є
2 030 357 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 20. ker., Gubacsipuszta
Budapest XX. kerület, Gubacsipuszta, Gubacsipuszta
Kínálati ár: 72 999 000 Ft
Kalkulált ár: 202 213 Є
1 258 603 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 7. ker., Középső Erzsébetváros
Budapest VII. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 254 848 Є
1 586 207 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás Budapest 10. ker., Ligettelek
Budapest X. kerület, Ligettelek, Ligettelek
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є
1 125 000 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 5. ker., Lipótváros
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
1 491 228 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 9. ker., Belső Ferencváros
Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros, Belső Ferencváros
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є
1 636 364 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 5. ker., Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 113 700 000 Ft
Kalkulált ár: 314 958 Є
2 030 357 Ft/m2