Eladó lakás Budapest
Találati lista: 727
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Budapest 17. ker.
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 900 000 Ft
Korábbi ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є95 900 000 Ft
1 581 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 104 000 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є104 000 000 Ft
1 816 364 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
2 361 818 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 19. ker.
Budapest XIX. kerület
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 101 695 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
1 440 678 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Törökvész
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 91 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 91 900 000 Ft
Korábbi ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 254 571 Є94 900 000 Ft
1 612 281 Ft/m2
ELADÓ BUDAPESTI VII. ker 58 m2-es NAGYPOLGÁRI LAKÁS
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 550 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 92 012 250 Ft
Kalkulált ár: 254 882 Є
1 533 538 Ft/m2
Eladó 57 m2 tégla lakás, Budapest
Budapest
Kínálati ár: 98 700 000 Ft
Kalkulált ár: 273 407 Є
1 731 579 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 108 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 108 990 000 Ft
Korábbi ár: 105 990 000 Ft
Kalkulált ár: 301 911 Є105 990 000 Ft
1 847 288 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 59 750 000 Ft
Kalkulált ár: 165 512 Є
995 833 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Zöldmál, Zöldlomb utca
Budapest II. kerület, Zöldmál, Zöldlomb utca, Zöldmál
Kínálati ár: 102 500 000 Ft
Kalkulált ár: 283 934 Є
1 708 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest X. kerület Somfa köz 79.900.000 Ft
Budapest X. kerület, Téglagyárdűlő, Somfa köz, Téglagyárdűlő
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 354 237 Ft/m2
X. Kerület, Gergely utca, 60 m²-es, társasházi lakás, 2+1 szobás
Budapest X. kerület, Gergely utca
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Kőérberek, 60nm, 115000000 Ft
Budapest XI. kerület, Kőérberek, Kőérberek
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
1 916 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 59 750 000 Ft
Kalkulált ár: 165 512 Є
995 833 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Gazdagrét, Tűzkő utca
Budapest XI. kerület, Gazdagrét, Tűzkő utca, Gazdagrét
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
1 436 364 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Erzsébetváros
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros
Kínálati ár: 103 000 000 Ft
Kalkulált ár: 285 319 Є
1 716 667 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 767 Є
1 600 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 4. ker.
Budapest IV. kerület
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 203 601 Є
1 312 500 Ft/m2