Eladó panellakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 194
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Középszer utca
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
590 741 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc Diósgyőr
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Miskolc. Középszer utca, felújított, 35m2, 1+1 szobás lakás Eladó
Miskolc, Középszer utca
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 68 056 Є
700 000 Ft/m2
Eladó 54 nm-es Panelprogramos Lakás, Miskolc Kuruc utca
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є
555 370 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc, Szentgyörgy út
Miskolc, Szentgyörgy út , Avas
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 500 Є
507 273 Ft/m2
Eladó nagyerkélyes lakás, Kazincbarcika
Kazincbarcika, Deák tér
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 611 Є
481 818 Ft/m2
Eladó 1+2 félszobás lakás - Miskolc, Diósgyőr
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є
555 370 Ft/m2
Eladó 1+2 félszobás lakás - Miskolc, Középszer u
Miskolc, Avas, Középszer utca, Avas
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Kuruc utca
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є
555 370 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 750 Є
725 294 Ft/m2
Miskolc, Kuruc utca, 54 nm-es, 2 + 1 szobás lakás.
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є
555 370 Ft/m2
Eladó 63 nm-es Lakás, Miskolc Corvin utca
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
633 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 86 111 Є
607 843 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Vörösmarty Mihály utca
Kínálati ár: 33 700 000 Ft
Kalkulált ár: 93 611 Є
624 074 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
670 909 Ft/m2
Miskolc, belváros, 80 nm-es exkluzív lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
998 750 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc Középszer utca
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
634 545 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 778 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Középszer utca
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2