Eladó panellakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 194
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 68 056 Є
700 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Vargahegy
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є
588 039 Ft/m2
Remek lokáció, keresett lakástípus!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 32 990 000 Ft
Kalkulált ár: 90 278 Є32 990 000 Ft
515 873 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 25 200 000 Ft
Kalkulált ár: 70 000 Є
458 182 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc, Stadion utca
Miskolc, Stadion utca , Bulgárföld
Kínálati ár: 26 200 000 Ft
Kalkulált ár: 72 778 Є
748 571 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 81 944 Є
536 364 Ft/m2
Miskolc, Avas, 55 nm-es felújítoott lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є36 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є36 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Eladó Lakás, Tiszaújváros
Tiszaújváros
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є34 900 000 Ft
558 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
633 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Kazincbarcika
Kazincbarcika
Kínálati ár: 46 800 000 Ft
Kalkulált ár: 130 000 Є
410 526 Ft/m2
Eladó Miskolc Vörösmarty lakótelepen 55m2, 1+2 félszobás, erkélyes panellakás!
Miskolc, Vörösmarty-városrész, Corvin
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є36 000 000 Ft
636 364 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 500 000 Ft
Korábbi ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 68 056 Є25 000 000 Ft
700 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
633 333 Ft/m2
Miskolc, belváros, 63 nm-es, felújított, 2 + 1 szobás lakás.
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
633 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc belváros
Miskolc
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
633 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Vászonfehérítő utca
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 500 000 Ft
Korábbi ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 68 056 Є25 000 000 Ft
700 000 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Vologda
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
816 364 Ft/m2
Csak nálunk
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
625 490 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tiszaújváros, Városközpont, 60nm, 33500000 Ft
Tiszaújváros, Városközpont
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є37 900 000 Ft
558 333 Ft/m2