Eladó panellakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 194
Exkluzív luxuslakás panorámával – csak bőrönd kell!
Miskolc
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 389 Є
1 300 000 Ft/m2
Stílus és kényelem a belváros szívében – ilyen lakás ritkán van!
Miskolc
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 500 Є
1 337 838 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 417 Є
714 000 Ft/m2
Miskolcon felújított 37 m2-es lakás eladó
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 944 Є
700 000 Ft/m2
Kiváló lehetőség a belváros szívében!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 500 Є
651 316 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
710 714 Ft/m2
Miskolc, Kölcsey Ferenc utca, 37 nm-es panelprogramos lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є34 000 000 Ft
862 162 Ft/m2
Miskolc, belváros, panelprogramos 51 nm-es lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
743 137 Ft/m2
Miskolc, Avas, 35 nm-es felújított lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 417 Є
714 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є34 000 000 Ft
862 162 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc belváros
Miskolc
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
743 137 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 417 Є
714 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
588 525 Ft/m2
Eladó 3 szobás, 80 nm-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
998 750 Ft/m2
Eladó 2+1 félszobás lakás - Miskolc, Árpád u
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є
555 370 Ft/m2
Miskolc, Árpád út, 61 nm-es felújtott panelprogramos lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2