Eladó panellakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 194
Miskolc belvárosában felújított 5. emeleti 2 szobás lakás eladó!
Miskolc, Vörösmarty Mihály utca
Kínálati ár: 39 700 000 Ft
Kalkulált ár: 110 278 Є
721 818 Ft/m2
Miskolci felújított, 60m2-es, erkélyes, belváros közeli panorámás lakás
Miskolc, Győri kapu
Kínálati ár: 43 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 990 000 Ft
Korábbi ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 122 194 Є44 990 000 Ft
733 167 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 889 Є
657 143 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
670 909 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 972 Є27 990 000 Ft
771 143 Ft/m2
Miskolc, Középszer utca, 51 nm-es, 2 szobás lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 167 Є
558 824 Ft/m2
Miskolc, Belváros, Vörösmarty Mihály utca, Belváros
Kínálati ár: 39 700 000 Ft
Kalkulált ár: 110 278 Є
721 818 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 000 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 778 Є28 900 000 Ft
549 020 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 167 Є
558 824 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 500 Є
547 059 Ft/m2
Miskolc, Győri kapu
Kínálati ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 122 194 Є
733 167 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
646 296 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
588 525 Ft/m2
Eladó Lakás, Ózd Nemzetőr út 10.700.000 Ft
Ózd, Nemzetőr út
Kínálati ár: 10 700 000 Ft
Kalkulált ár: 29 722 Є
169 841 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
743 137 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є34 000 000 Ft
862 162 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Alacsony fenntartású, 2 szobás lakás eladó Kazincbarcikán!
Kazincbarcika, Újkazinc
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 900 000 Ft
Korábbi ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 500 Є30 000 000 Ft
547 059 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu
Kínálati ár: 24 790 000 Ft
Kalkulált ár: 68 861 Є
708 286 Ft/m2
Eladó Panellakás, Miskolc, Diósgyőr, Kuruc utca, 37nm, 45500000 Ft
Miskolc, Diósgyőr, Kuruc utca, Diósgyőr
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 389 Є
1 229 730 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Árpád út
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 000 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 778 Є28 900 000 Ft
549 020 Ft/m2