Eladó panellakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 194
Felújított 4. emeleti 2 szobás erkélyes lakás a Népkert mellett eladó
Miskolc, Belváros, Dankó Pista utca, Belváros
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 278 Є
715 517 Ft/m2
Költözhető állapotú 1+2 fél szobás panorámás lakás a Középszer utcán!
Miskolc, Avas, Középszer utca, Avas
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
553 704 Ft/m2
Miskolc, Árpád út, 51 nm-es panelprogramos lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 278 Є
566 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Ózd Nemzetőr út 17.900.000 Ft
Ózd, Nemzetőr út
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 722 Є
344 231 Ft/m2
ÁRCSÖKKENÉS!!! BULGÁRFÖLDÖN FELUJÍTOTT LAKÁS ELADÓ!
Miskolc, Bulgárföld, Bulgárföld
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 389 Є
682 857 Ft/m2
MISKOLC BELVÁROSÁBAN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 55 990 000 Ft
Kalkulált ár: 155 528 Є
736 711 Ft/m2
3 szobás teljeskörűen felújított panorámás lakás a Győri kapuban
Miskolc, Győri Kapu, Bársony János utca, Győri Kapu
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 056 Є
708 333 Ft/m2
Miskolci felújított, 60m2-es, erkélyes, belváros közeli panorámás lakás
Miskolc, Győri kapu
Kínálati ár: 43 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 990 000 Ft
Korábbi ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 122 194 Є44 990 000 Ft
733 167 Ft/m2
Miskolc, Győri kapu
Kínálati ár: 43 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 990 000 Ft
Korábbi ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 122 194 Є44 990 000 Ft
733 167 Ft/m2
Miskolc, Belváros, Dankó Pista utca, Belváros
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 278 Є
754 545 Ft/m2
Kőporos utcában, azonnal birtokba vehető, nagy konyhás, 2 szobás panelprogramos lakás eladó!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 000 Є
529 412 Ft/m2
Panorámás 37m2-es lakás az Avas III. ütemben ELADÓ!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 389 Є
645 946 Ft/m2
Kulcsrakész Airbnb projekt Miskolc Diósgyőrben – Design lakás teljes felszereléssel!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 389 Є
1 300 000 Ft/m2
Eladó 51 m2 panel lakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 24 800 000 Ft
Kalkulált ár: 68 889 Є
486 275 Ft/m2
Miskolc belvárosában 35 m2, 1,5 szobás lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 500 000 Ft
Korábbi ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 70 833 Є26 900 000 Ft
728 571 Ft/m2
Miskolc, Kőporos utca, 51 nm-es panelprogramos lakás!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
743 137 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Miskolc, Győri Kapu
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 500 000 Ft
Kalkulált ár: 72 222 Є27 500 000 Ft
590 909 Ft/m2
Sárospataki 61 m2-es 2 szobás társasházi lakás eladó
Sárospatak, Bessenyei György utca
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 444 Є
409 836 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 167 Є
558 824 Ft/m2
3 szobás, panorámás, erkélyes 3. emeleti lakás az Avas III. ütemben
Miskolc, Avas, Mednyánszky László utca, Avas
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 167 Є
616 364 Ft/m2