Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 170
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 56nm, 58000000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
1 035 714 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 111nm, 84900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
764 865 Ft/m2
Eladó 130 m2 családi ház, Vác
Vác
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
923 077 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Belváros, 105nm, 59000000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
561 905 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Törökhegy, 151nm, 89000000 Ft
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
589 404 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Törökhegy
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 99 200 000 Ft
Kalkulált ár: 274 792 Є
775 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ikerház, Vác, Törökhegy
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 95 340 000 Ft
Kalkulált ár: 264 100 Є
756 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác
Vác
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Kalkulált ár: 49 307 Є
635 714 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác
Vác
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
541 284 Ft/m2
Eladó sorház, Vác
Vác
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
327 273 Ft/m2