Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 170
Eladó családi ház, Vác, Ösvény utca
Vác, Ösvény utca
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є99 990 000 Ft
1 150 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Kertváros, Kertvárosi sor, 110nm, 79900000 Ft
Vác, Kertváros, Kertvárosi sor
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
726 364 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 51nm, 59900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 174 510 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Václiget, 50nm, 49900000 Ft
Vác, Václiget
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
998 000 Ft/m2
4685: Vác modern, új építésű ingatlanokkal övezett lakóparkjában sorházi lakások eladók!!
Vác
Kínálati ár: 97 500 000 Ft
Kalkulált ár: 270 083 Є
1 059 783 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Felső Törökhegy út 110
Vác, Felső Törökhegy út 110
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 302 174 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Burgundia, Budapesti főút, 53nm, 68000000 Ft
Vác, Burgundia, Budapesti főút
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є69 500 000 Ft
1 283 019 Ft/m2
Bájos, felújított lakás Vác belvárosában – ideális befektetés, pár percre a Dunától!
Vác, Belváros
Kínálati ár: 43 333 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 333 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 120 036 Є44 900 000 Ft
1 274 500 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Lajos telep, 130nm, 127900000 Ft
Vác, Lajos telep
Kínálati ár: 127 900 000 Ft
Kalkulált ár: 354 294 Є
983 846 Ft/m2
ELADÓ lakás Vácon fiatal pároknak, befektetőknek egyaránt
Vác
Kínálati ár: 53 333 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 333 000 Ft
Korábbi ár: 55 490 000 Ft
Kalkulált ár: 147 737 Є55 490 000 Ft
1 441 432 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
1 022 619 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác
Vác
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є
1 089 286 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 651 Є
1 141 667 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 91 900 000 Ft
Kalkulált ár: 254 571 Є
1 094 048 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Deákvár, 117nm, 119500000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 119 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 500 000 Ft
Korábbi ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 331 025 Є125 000 000 Ft
1 021 368 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 040 625 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 191 Є
1 019 792 Ft/m2
Eladó Panellakás, Vác, Kisvác, 52nm, 58000000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 000 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є59 900 000 Ft
1 115 385 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Vác
Vác
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 182 825 Є
1 157 895 Ft/m2
Eladó 110 m2 családi ház, Vác
Vác
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
772 727 Ft/m2