Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 170
Eladó 86 m2 ikerház, Vác
Vác
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є89 900 000 Ft
1 161 628 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Kertváros, 221nm, 144000000 Ft
Vác, Kertváros
Kínálati ár: 144 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 144 000 000 Ft
Korábbi ár: 156 000 000 Ft
Kalkulált ár: 398 892 Є156 000 000 Ft
651 584 Ft/m2
Eladó Ikerház, Vác, Deákvár, 132nm, 149900000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
1 135 606 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 125 352 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
1 069 014 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
1 069 014 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Václiget, 42nm, 38800000 Ft
Vác, Václiget
Kínálati ár: 38 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 800 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 479 Є39 900 000 Ft
923 810 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 651 Є
1 128 235 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 191 Є
1 019 792 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Deákvár, 180nm, 119800000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 119 800 000 Ft
Kalkulált ár: 331 856 Є
665 556 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Deákvár
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 128 890 000 Ft
Kalkulált ár: 357 036 Є
1 150 804 Ft/m2
Eladó Házrész, Vác, Kisvác, 298nm, 99000000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
332 215 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Gombás, 30nm, 24900000 Ft
Vác, Gombás
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є
830 000 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Deákvár
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 128 890 000 Ft
Kalkulált ár: 357 036 Є
1 150 804 Ft/m2
Eladó Sorház, Vác, Václiget, 186nm, 144990000 Ft
Vác, Václiget
Kínálati ár: 144 990 000 Ft
Kalkulált ár: 401 634 Є
779 516 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Vác, Márna utca 3
Vác, Márna utca 3
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 238 199 Є
1 131 447 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Vác, Belváros, Dr. Csányi László körút, 131nm, 91000000 Ft
Vác, Belváros, Dr. Csányi László körút
Kínálati ár: 91 000 000 Ft
Kalkulált ár: 252 078 Є
694 656 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Belváros, 131nm, 91000000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 91 000 000 Ft
Kalkulált ár: 252 078 Є
694 656 Ft/m2
Eladó családi ház, Vác, Máriaudvar
Vác, Máriaudvar
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 500 000 Ft
Korábbi ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 81 717 Є36 500 000 Ft
702 381 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Deákvár, 30nm, 29900000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
996 667 Ft/m2